Skip to main content

Зміна роботи вважається стресовим фактором для психіки людини: нові люди, місце, проєкт і завдання. Співробітникові належить впоратися з внутрішніми страхами і перейманнями перед тим, як ви зможете отримати бажану продуктивність й показники. Welcome Kit в Україні набирають популярність, оскільки власники бізнесу і HR стали помічати, що бонуси в перші дні роботи скорочують період звикання співробітника та мотивують його працювати краще. Як же це працює і що зазвичай дарують новим колегам?

Welcome pack: що це і для чого потрібно (психологія)

Так реагують HR, коли в компанії вводять традицію Welcome Kit :)
Так реагують HR, коли в компанії вводять традицію Welcome Kit 🙂

У перший робочий день людина знайомиться з місцем і людьми, з якими йому доведеться співпрацювати. Залишити гарне враження важливо для компанії тому, що від настрою і відношення до фірми дуже залежить рівень мотивації працівника, його стимул показувати ефективність.

У психології людей закладена схема, що щоб щось отримати, потрібно щось зробити. Інша справа, коли людина отримує щось незаслужено, просто так. Це викликає радість і деяке почуття обов’язку, що потрібно якось віддячити. Корпоративні подарунки стимулюють співробітника показати, що компанія зробила правильний вибір на його користь.

Ефект від подарунків новим співробітникам:

 • підкреслюється імідж компанії, тому що не скрізь практикують Welcome Kit і це сильно виділить організацію серед конкурентів;
 • демонструється цінність персоналу, ставлення роботодавця до нового члена команди:
 • скорочується процес адаптації, людина розуміє, що до нього позитивно налаштовані і виникає бажання швидше влитися в робочі моменти;
 • формується корпоративний дух, людина відчуває себе членом команди.

Корпоративні подарунки новим співробітникам вже активно практикують в IT компаніях і великих холдингах України. Цей сучасний підхід акцентує на те, що людину оцінюють не тільки як інструмент, а й цінують його індивідуальність, дякують за те, що він прийняв рішення стати частиною компанії.

Навіть якщо співробітник спокійно прийняв Welcome Kit, будьте впевнені, що всередині він виглядає приблизно так :)
Навіть якщо співробітник спокійно прийняв Welcome Kit, будьте впевнені, що всередині він виглядає приблизно так 🙂

Пам’ятні подарунки колегам: які вигоди для бізнесу

У 2021 році люди змінюють місце роботи частіше, ніж це було 5 років тому. Велика кількість компаній конкурують між собою за те, щоб найняти кращих фахівців, привернути їхню увагу і заручити залишитися на довгий термін. Стимулювати працівників можна і потрібно з перших днів співпраці, одним з таких способів є корпоративне життя, в тому числі і welcome kit.

4 причини почати дарувати корпоративні подарунки новим колегам

 1. Створює імідж компанії, покращує думку про роботодавця. В епоху соцмереж люди стали швидко залишати відгуки, коментарі і уважно вивчати їх перед кожним вибором. Якщо за рівнем заробітної плати кілька вакансій однакові, то людина віддасть перевагу вийти на роботу в ту компанію, про яку чув / читав позитивні відгуки. Комфортним офісом і печивом вже мало кого здивуєш, інша справа – welcome kit. Подарунки колегам – умовно безкоштовний спосіб заявити про себе, адже задоволена людина обов’язково розповість про вас друзям і підписникам (за це HR вам скажуть: “Дякую!”)
 2. Більш швидкий результат співробітника і менше вигорання. Доброзичлива атмосфера сприяє тому, що людина рада старатися на благо компанії, яка піклується про нього. Позитивні емоції від подарунків та інших складових корпоративного життя дозволяють людині відволіктися від рутинних турбот, відчути себе потрібним і важливим, а від цього якість роботи зростає.
 3. Збільшення терміну роботи співробітників. Хороші фахівці змінюють компанії не тільки з фінансових міркувань, для багатьох важливо бути частиною згуртованої команди, відчувати залучення роботодавця в колективі. Подарунки для нових колег, регулярні заохочення, тімбілдинги та корпоративні свята впливають на те, як довго людина хоче залишатися в компанії.
 4. Трансляція цінностей і філософії компанії. Корпоративні подарунки можуть бути стандартними, але набагато краще проявити індивідуальність і через набір новачка познайомити співробітника з принципами фірми, ключовими особливостями.
Не можна уявити круту компанію без Welcome kit
Не можна уявити круту компанію без Welcome kit

Ідеї ​​подарунків колезі в перший робочий день

Welcome kit може складатися з предметів, які допоможуть людині в роботі, або з приємних бонусів для підняття настрою. Деякі компанії поєднують ці 2 фактора і дарують корпоративні подарунки у вигляді канцелярії з брендування, а також невеликі плюшки у вигляді солодощів, сувенірів (більше варіантів можна побачити в нашому каталозі).

Що може входити в welcome kit:

 • блокноти, ручки та календарі в корпоративному стилі;
 • чашки з брендування;
 • чай / кава та солодощі;
 • мотиваційний постер, сувенір;
 • килимок для мишки, підставка під телефон;
 • настільний годинник;
 • органайзери.

Пам’ятний подарунок колезі в перший робочий день може складатися з різних предметів, при цьому дуже важливо красиво піднести сюрприз. GiftIdeas створює корпоративні подарунки під ключ, щоб ваші співробітники отримали задоволення не тільки від змісту, а й від пакування (брендування коробок і боксів, зміна кольорової палітри відповідно до брендбуку).

Подарунок колезі: чи потрібно робити окремі набори для чоловіків і жінок

Роздільні набори надають індивідуальності, а також дозволяють подарувати саме те, що потрібно. У колег жінок і чоловіків можуть бути різні потреби, тому для досягнення Wow-ефекту ми рекомендуємо створювати корпоративні подарунки для жінок і чоловіків різними за наповненням. Наприклад, в GiftIdeas ви можете замовити бокс з канцелярією і косметикою, які дуже сподобаються дівчатам, а бокси з електронікою і більш практичними подарунками припадуть до душі хлопцям.

У GiftIdeas створюють бокси з ефектом Wow, не менше!
У GiftIdeas створюють бокси з ефектом Wow, не менше!

Welcome KIT: чому варто замовити корпоративні подарунки в GiftIdeas

Компанія GiftIdeas створює корпоративні подарунки, які хочуть отримати люди. Ми враховуємо особливості цільової аудиторії так, що в каталозі легко знайти підходящий варіант з урахуванням віку співробітників, сфери діяльності компанії і філософії бренду.

Переваги GiftIdeas:

 • великий вибір боксів під ключ і можливість самостійно зібрати подарунок;
 • брендування і креативне оформлення боксів з урахуванням брендбуку;
 • якісні подарунки, співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками;
 • дбаємо про екологію, наші подарунки від коробки і до начинки підійдуть компаніям eco friendly;
 • виконуємо роботу по ТЗ,не зриваємо терміни;
 • оплата зручним способом і швидка доставка.

Виділяйтеся і розвивайте корпоративний дух з GiftIdeas! Наші подарунки – поєднання практичності і позитивних емоцій, боксами хваляться в соцмережах і з гордістю показують друзям.

Call Now ButtonЗамовити подарунок
This site is registered on wpml.org as a development site.