Подарунковий набір ялинкових іграшок з логотипом вашої фірми – це невіддільна частина будь-якого свята, які прикрасять вашу ялинку та зроблять атмосферу в офісі або вдома ще більш святковою, а інтер’єр яскравіше! Дерев’яні іграшки на ялинку – це ще й екологічно чистий продукт, зроблений з натурального дерева. Це вічна прикраса, яка щороку буде дарувати вам різдвяні емоції та настрій! Святковий набір дерев’яних новорічних іграшок – це корпоративний подарунок для колег, які вважають за краще отримувати неординарні, і водночас практичні подарунки.

Ми працювали з GiftIdeas вперше в 2020 при підготовці новорічних подарунків для наших для наших клієнтів, партнерів та колег. На сайті компанії ми знайшли безліч класних, креативних, і в той же час таких потрібних кожному подарунків. Цього разу зупинили свій вибір на вічних дерев’яних календарях та дерев’яних новорічних іграшках з нашим власним, оригінальним дизайном.

Весь процес співпраці пройшов легко, представники GiftIdeas розуміли нас «з пів слова», враховували наші побажання. Ми отримали якісний сервіс без зайвої передноворічної метушні, яка часто буває в цей період.

GiftIdeas, дякуємо за Ваш професійний , індивідуальний підхід, гнучкість, позитив та любов до своєї справи. Бажаємо подальшого розвитку та процвітання.  А ми вже обираємо наступні подаруночки для замовлення 😊

 

Ольга Черниш

менеджер з маркетингу ТзОВ «Йозера Україна»