Skip to main content

1. Зменшіть кількість складових.

Наприклад, 80 г чаю у стандартному пакетику виглядають не гірше, ніж 100 г. Крім того, є різноманітні сорти чаю, які у кінцевому підсумку виглядають об’ємніше інших сортів при тій же вазі. Тобто грамаж 50-60 г однієї продукції візуально виглядає так само, як 80-100 г іншого.

2. Замініть один з компонентів подарунку на більш простий.

Якщо бажаєте зробити більш солідний подарунок, варто використовувати преміальні матеріали упаковок. Якщо бажаєте зменшити вартість подарунку, замініть один з компонентів вмісту на більш простий. Щоб підкреслити якість елементів, на поліграфічних елементах варто не економити. Однак, якщо у подарунку є чашка ручної роботи, то, замінивши її на більш простий аналог, можна істотно змінити вартість всього набору, але враження залишаться все ж приємними.

3. Змініть упаковку подарунку.

Упаковка з дерев’яного матеріалу або дизайнерського картону з шовкографією і тисненням виглядає дорожче. І навпаки, якщо потрібно зробити меншу вартість, з дерев’яної скриньки подарунок можна перекласти в крафтову коробку. Це зовсім не означає, що подарунок буде виглядати гірше: крафтову коробку можна з легкістю креативно задекорувати.

4. Збільшіть або зменшіть кількість елементів.

Якщо у подарунку залишити ключові елементи (скажімо, вас приваблює рамка для фото та пачка кави), можна вплинути на ціну, відмовившись від менш значущих складових. І навпаки, для створення більш презентабельного набору, можна об’єднати два-три подарунка в один, включивши у нього найбажаніше.

5. Змініть метод персоналізації.

Гравірування та шовкографія впливає на вартість подарунку, хоча завжди виглядає дуже стильно та сучасно.Відмовившись від цього на користь прозорої наклейки з логотипом, можна – хоч і не суттєво – знизити вартість. Для створення більш преміального набору, заміна стандартної поліграфії на ті ж шовкографію, тиснення і гравіювання – креативний спосіб.

6. Збільшіть тираж.

Відомо, що чим більший обсяг виробництва, тим нижча вартість. Іноді замовлення 100 штук вигідніше, ніж 90.

7. Змініть поліграфічні елементи.

Одна і та ж листівка, надрукована на різних матеріалах може в рази відрізнятися за вартістю. Економним варіантом може бути якісний макет на більш дешевшому матеріалі. Є багато способів зробити за допомогою поліграфії так, щоб подарунок виглядав дорожче за свою реальну вартість: тиснення, текстурний папір, шовкографія і УФ лак, ламінування. Ми знаємо, як показати подарункову продукцію з виграшної сторони.

8. Даруючи від щирого серця, ви ніколи не зменшите вартість подарунка, бо він буде безцінним.

Пам’ятайте, подарунки завжди даруються від щирого серця. Будь-який подарунок буде коштувати дорожче, якщо ви вклали у нього частинку своєї душі.

Call Now ButtonЗамовити подарунок
This site is registered on wpml.org as a development site.